• Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Kamper & resultater
    • Serien
    • Treningskamper
    • Cuper
  • Spillere & trenere 2025/2026
  • Billetter til kamper
  • Historie
  • Lidenskapen
  • BLI MEDLEM og SE KAMPER
Sunderland Supporter Club – Scandinavian Branch

Sunderland Supporter Club - Scandinavian Branch

SUKSESS HAR SIN PRIS

11. november, 2024 by admin Skriv en kommentar

Det er lenge til sesongslutt med 2/3 av kampene igjen å spille. Våre har likevel gjort det så bra at andre klubber er der for å overta våre beste spillere:
Patterson i mål er det spesielt Wolverhampton som ser for seg, men også Liverpool har vist interesse.
Hume og Cirkin har det vært interesse rundt, nå sist fra Leeds på venstrebacken.
Før Ballard ble skadet var det også klubber som så på ham selv om den største interessen er rundt midtbaneduoen Rigg og Bellingham.

Vil det være rett å selge i januar om vi fortsatt er i toppsjiktet med muligheter for opprykk?
Spill i Premier League vil generere langt mer penger enn det klubben vil få for spillerne nevnt og da er kanskje svaret gitt?

Vi så med tilfellet Clarke at logikken ikke stemte når sist sesongs beste spiller ble solgt. Vi visste ikke hvor god Mundle kan være og så bort fra potensialet som Watson har i samme posisjon.
Så svaret her behøver ikke være å ikke selge når ryktene om retur for Jordan Henderson ikke går bort og det i troppen er midtbanespillere både med framtid og potensiale.
Kjøp og salg er en del av fotball-hverdagen så får vi tro de som har ansvaret for spillerlogistikken finner det beste svaret for klubben.

Vi leder the Championship og det kunne ikke vært bedre.

Filed Under: Nyheter

Reader Interactions

Legg igjen en kommentar Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hoved sidebar

Søk

Mer lesestoff

SLITESEIER

Le Fee med utlikningenSunderland 2 Crystal Palace 1 (1-1)Premier LeagueSunderland Stadium of Lightle Fee (33.min.), … [Les mer...] omSLITESEIER

TILBAKE TIL HVERDAGEN

2014 og cupfinale på Wembley med en ung Dan Neil som ivrig tilskuer for sitt elskede lag. Afrikamesterskapet nærmer … [Les mer...] omTILBAKE TIL HVERDAGEN

TREKNINGEN FOR 4. RUNDE KLAR

Imponerende innsats av Luke O'Nien mot Everton og nå blir mulighetene for avansement større med møte i midten av februar … [Les mer...] omTREKNINGEN FOR 4. RUNDE KLAR

Straffekonkurranse på Hill Dickinson

Le Fee fikk score det første FA cup målet på Evertons nye baneEverton 1 Sunderland 1 (0-1) e.e.o. 0-3 etter strafferFA … [Les mer...] omStraffekonkurranse på Hill Dickinson

SESONGVERSTE

Selv ikke Xhaka kunne hjelpe i kveld Brentford 3 Sunderland 0 (1-0)Premier LeagueGTec … [Les mer...] omSESONGVERSTE

POENG REDDET ETTER STERK SLUTTSPURT

Tottenham 1 Sunderland 1 (1-0)Premier LeagueTottenham Hotspur Stadium mål: Brobbey … [Les mer...] omPOENG REDDET ETTER STERK SLUTTSPURT

LYDHØR STØTTE

Sunderland 0 Manchester City 0Premier LeagueSunderland Stadium of … [Les mer...] omLYDHØR STØTTE

NYTT ÅR,BLIR DET BEDRE?

Motivet på bildet fikk jeg laget en t-skjorte med og benyttet den for 3 år og 10 kilo siden i sluttspillkampen på … [Les mer...] omNYTT ÅR,BLIR DET BEDRE?

Arkiv

Siste kommentarer

  • Admiralen til Straffekonkurranse på Hill Dickinson
  • Admiralen til ASTON VILLA KAMPEN I ETTERKANT
  • Max til HAR DU EN MENING OM PREMIER LEAGUE DENNE SESONGEN?
  • Lasse Nilsen til HAR DU EN MENING OM PREMIER LEAGUE DENNE SESONGEN?
  • Henrik Stolt-Nielsen til DET ER LOV Å SNOBBE SEG LITT
  • Knut Jonassen til BALLEN RULLER IGJEN
  • Max til SOM RYKTET HAR SAGT,HER ER NESTE
  • Trond Haavseth til SAMME DRAKTLEVERANDØR,NY HOVEDSPONSOR

Eksterne lenker

  • SAFC Fans
  • SAFC Klubben
  • SAFC Nyheter
  • SAFC Resultater
  • SAFC Spillere og ansatte
  • SAFC Videoer

Copyright © 2026 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Logg inn