• Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Kamper & resultater
    • Serien
    • Treningskamper
    • Cuper
  • Spillere & trenere 2025/2026
  • Billetter til kamper
  • Historie
  • Lidenskapen
  • BLI MEDLEM og SE KAMPER
Sunderland Supporter Club – Scandinavian Branch

Sunderland Supporter Club - Scandinavian Branch

Snart derby day !

18. desember, 2014 by admin Skriv en kommentar

18. desember

Mens Newcastle gikk på trynet så det sang i onsdagens ligacupsemifinale har våre kunnet forberede seg på uværet som slipper løs på St.James Park søndag.
Newcastle får tilbake sin nederlandske høyreback samtidig som Steven Taylor også kan nå kampen. Verre er det på keeperplassen der nå også 3.keeper Jak Alnwick sliter og man står tilbake med en 17 åring.
Vi venter til søndag og kan glede oss til at vår lille italiener samt Billy Jones er klare for innsats på banen etter lang tids skadefravær.

Når det gjelder spillerforsterkninger og avganger er det meldt at også Werder Bremen kan tenke seg Jozy Altidore. Flopp hos oss, men enda med et godt navn grunnet sine heroiske innsatser på det amerikanske landslaget der han står med en scoring per 3. kamp og det er ikke dårlig .23 mål på 75 kamper i landslagsdrakten mens det nå er over et år siden han scoret for våre.
Hull sies å være interessert i Lee Cattermole mens Gustavo Poyet skal være interessert i yngre spillere. Han vektlegger imidlertid at han trenger noen nye spillere for å kunne få laget til å spille slik han vil.
Glenn Whelan er linket, men den 30 årige Stokemidtbanespilleren har vi god dekning for på den plassen han eventuelt skulle ha spilt på.
Heller ikke linken med Junior Hoilett fra QPR virker sannsynlig da vi har nok kantspillere.
Danny Ings er en ettertraktet spiller og Burnleyspilleren er kontraktløs til sommeren. Om han kommer er heller tvilsomt, til det er spissen for verdifull for Turf Moor-klubben.

 

Filed Under: Nyheter

Reader Interactions

Legg igjen en kommentar Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hoved sidebar

Søk

Mer lesestoff

BLIR NYOPPRYKKETE LAG DISKRIMINERT?

Premier League er en pengemaskin, men ikke like mye for alle. Mens lagene som holder seg fra den ene sesongen til den … [Les mer...] omBLIR NYOPPRYKKETE LAG DISKRIMINERT?

KAMPOPPSETTET ER HER

Ikke bare kampen om nye spillersigneringer er spennende. Også kampoppsettet har nå fått sitt eget navn i engelsk presse. … [Les mer...] omKAMPOPPSETTET ER HER

RYKTER OM SPILLERBEVEGELSER,per 17.6.

Uansett hvor en leser så finnes det rykter om spillertilgang og avgang. The Roker Report har laget en grei oversikt og … [Les mer...] omRYKTER OM SPILLERBEVEGELSER,per 17.6.

NESTEN SOM JULEKVELDSVENT….

I morgen kl.10 offentliggjøres kampoppsettet for Premier League for sesongen 25/26. Når møter vi skammens klubb? Hvem … [Les mer...] omNESTEN SOM JULEKVELDSVENT….

SNART TOMT FOR SESONGKORT

Gal etter sesongkort? Det kan se slik ut. I morges ble det rapportert at 99,3% av tilgjengelige sesongkort er solgt. … [Les mer...] omSNART TOMT FOR SESONGKORT

RYKTER OM SPILLERBEVEGELSER

Uansett hvor en leser så finnes det rykter om spillertilgang og avgang. The Roker Report har laget en grei oversikt og … [Les mer...] omRYKTER OM SPILLERBEVEGELSER

JOBE TIL DORTMUND

Jobe Bellingham forsvinner til Borussia Dortmund for €32 millioner, et beløp som kan øke til €37 millioner.Ved … [Les mer...] omJOBE TIL DORTMUND

EN SMAKEBIT AV NESTE SESONG-TRENINGSKAMPENE

Planleggingen av neste sesong er godt i gang og allerede nå er det meste klart i forhold til treningskampene. Med … [Les mer...] omEN SMAKEBIT AV NESTE SESONG-TRENINGSKAMPENE

Arkiv

Siste kommentarer

  • Trond Haavseth til SAMME DRAKTLEVERANDØR,NY HOVEDSPONSOR
  • Kjell-Tore Karlsen til MEDLEMSAVGIFT 25/26
  • Admiralen til mer rykter og en kjennsgjerning
  • Sven Granath Holm til mer rykter og en kjennsgjerning
  • Jarle Østerfeldt til MEDLEMSAVGIFT 25/26
  • Signe Sandsmark til LANDMÅLEREN STEMPLER UT
  • Max til JOBE TIL DORTMUND
  • Henrik Stolt-Nielsen til FLERE ENN JOBE BELLINGHAM SOM TAR FARVEL?

Eksterne lenker

  • SAFC Fans
  • SAFC Klubben
  • SAFC Nyheter
  • SAFC Resultater
  • SAFC Spillere og ansatte
  • SAFC Videoer

Copyright © 2025 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Logg inn