• Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Kamper & resultater
    • Serien
    • Treningskamper
    • Cuper
  • Spillere & trenere 2025/2026
  • Billetter til kamper
  • Historie
  • Lidenskapen
  • BLI MEDLEM og SE KAMPER
Sunderland Supporter Club – Scandinavian Branch

Sunderland Supporter Club - Scandinavian Branch

På benken, men ikke så mye lengre ?

17. april, 2014 by admin Skriv en kommentar

17.april
Liam Agnew
Valgene på reservebenken på Etihad Stadium igår fikk mange til å sperre opp øynene. Liam Agnew ? En del av taktikken til Poyet om å sjokkbehandle spillerne som han uttalte kanskje var eneste måte til å få de til å yte ?
Hvor om så er så dukket altså talentet Liam Agnew opp på reservebenken uten å komme på banen. 19 åringen har vært utlånt til Skrill nord-laget Boston United sammen med andre Sunderlandungdommer.
Født og oppvokst i Sunderland fikk Liam stipend sommeren 2011 og med tatt opp på Sunderlandakademiet. Sesongen 11-12 spilte han 4 kamper med 2-3 år eldre spillere. I tillegg fikk han denne sesongen med seg tre kamper som innbytter.
Forrige sesong fikk Liam med seg 24 kamper for U 18 laget og det var mer enn noen andre. I tillegg til å score fire mål fikk han den sesongen med seg 4 kamper for u21 laget der han scoret et mål og i tillegg han ble invitert med på treninger med det engelske landslaget for U18.
En for framtiden eller bare en måte for Poyet til å vekke resten av spillergruppen før de siste 5 kampene ?

 

 

 

 

 

 

Filed Under: Nyheter

Reader Interactions

Legg igjen en kommentar Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hoved sidebar

Søk

Mer lesestoff

MED ELLER IKKE, STØTTE FELLESSKAPET ELLER?

MEDLEMSBLADSUTSENDELSE Ikke alle kommer til å få medlemsbladet tilsendt. De som har betalt for sesongen 25/26 mottar … [Les mer...] omMED ELLER IKKE, STØTTE FELLESSKAPET ELLER?

OVERGANGSRYKTER 8 DAGER FØR TRENINGENE BEGYNNER

Uansett hvor en leser så finnes det rykter om spillertilgang og avgang. The Roker Report har laget en grei oversikt og … [Les mer...] omOVERGANGSRYKTER 8 DAGER FØR TRENINGENE BEGYNNER

MENS VI VENTER PÅ SIGNERINGENE, HVEM BLIR?

En trio som går en usikker framtid i møte hos våre 33 spillere var sist sesong hos våre. 2 solgt og tre lånespillere … [Les mer...] omMENS VI VENTER PÅ SIGNERINGENE, HVEM BLIR?

ENDA EN UT

Pierre Ekwah går til St. Etienne permanent etter at klubben har aktivert klausulen om kjøp selv om den rykket ned. Han … [Les mer...] omENDA EN UT

mer rykter og en kjennsgjerning

MEDLEMSBLADSUTSENDELSE Ikke alle kommer til å få medlemsbladet tilsendt. De som har betalt for sesongen 25/26 mottar … [Les mer...] ommer rykter og en kjennsgjerning

kattens lek med sjoren

Spillerkjøp forsøkes skjult. Salg og lån derimot skjer mer åpent. Pierre Ekwah har i sin låneavtale en opsjon om kjøp … [Les mer...] omkattens lek med sjoren

BLIR NYOPPRYKKETE LAG DISKRIMINERT?

Premier League er en pengemaskin, men ikke like mye for alle. Mens lagene som holder seg fra den ene sesongen til den … [Les mer...] omBLIR NYOPPRYKKETE LAG DISKRIMINERT?

KAMPOPPSETTET ER HER

Ikke bare kampen om nye spillersigneringer er spennende. Også kampoppsettet har nå fått sitt eget navn i engelsk presse. … [Les mer...] omKAMPOPPSETTET ER HER

Arkiv

Siste kommentarer

  • Max til SOM RYKTET HAR SAGT,HER ER NESTE
  • Trond Haavseth til SAMME DRAKTLEVERANDØR,NY HOVEDSPONSOR
  • Kjell-Tore Karlsen til MEDLEMSAVGIFT 25/26
  • Admiralen til mer rykter og en kjennsgjerning
  • Sven Granath Holm til mer rykter og en kjennsgjerning
  • Jarle Østerfeldt til MEDLEMSAVGIFT 25/26
  • Signe Sandsmark til LANDMÅLEREN STEMPLER UT
  • Max til JOBE TIL DORTMUND

Eksterne lenker

  • SAFC Fans
  • SAFC Klubben
  • SAFC Nyheter
  • SAFC Resultater
  • SAFC Spillere og ansatte
  • SAFC Videoer

Copyright © 2025 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Logg inn