• Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Kamper & resultater
    • Seriespill Premier League og Europa League
    • Treningskamper
    • Cuper
  • Spillere & trenere 2026/2027
  • Billetter til kamper
  • Historie
  • INFORMATION IN ENGLISH
  • BLI MEDLEM
Sunderland Supporter Club – Scandinavian Branch

Sunderland Supporter Club - Scandinavian Branch

Gjenstående kamper for topplagene

23. mars, 2020 by admin Skriv en kommentar

Det er tett i toppen og ikke mye som skal til for endringer enten det er kvalikplass eller direkte opprykk. Hvilke lag har så de øverste lagene igjen å spille mot?

Coventry City
Shrewsbury (h), Lincoln (b), Wycombe (h), Accrington (b), Peterborough (h), Gillingham (b), Oxford (h), Blackpool (b), Burton (h), Wimbledon (b)
Lederlaget spiller bare bortekamper (med hjemmebane i Birmingham) og møter tre av åtte lag som realistisk kjemper om opprykk.

Rotherham United
Southend (h), Fleetwood (b), Gillingham (h), Wycombe (b), Portsmouth (h), Tranmere (b), Doncaster (h), Bolton (b), Sunderland (h). Rotherham møter også tre av lagene de kjemper om opprykk med.

Wycombe Wanderers
Burton (b), Oxford (h), Coventry (b), Shrewsbury (b), Rotherham (h), Southend (b), Wimbledon (h), Lincoln (b), Gillingham (h), Accrington (b)Også Wycombe har tre motstandere igjen som er med i opprykkskampen.

Peterborough United Bolton (b), Bristol Rovers (h), Blackpool (h), Coventry (b), MK Dons (h), Sunderland (b), Shrewsbury (h), Rochdale (b), Tranmere (h). Peterborough har to av opprykksrivalene igjen.

Sunderland
Blackpool (b), Southend (b), Shrewsbury (h), Wimbledon (b), Peterborough (h), Burton (b), Accrington (h), Rotherham (b)
Våre har to opprykksrivaler igjen å spille mot.

Portsmouth Fleetwood (h), Accrington (h), Doncaster (h), Ipswich (b), Oxford (b), Bristol Rovers (h), Rotherham (b), Blackpool (h), Southend (b), Burton (b). Pompey har tre opprykksrivaler igjen å spille mot.

Fleetwood Town
Gillingham (b), Rotherham (h), Bolton (h), MK Dons (b), Accrington (b), Lincoln (h), Oxford (b), Tranmere (b), Southend (h).

Oxford
Coventry (a) , Fleetwood (h), Portsmouth (h),Wycombe (b),MK Dons(h), Rochdale (b), Bristol R (h),Tranmere (b), Bolton (h)

#TeamPlWDLFAGDPts
1Coventry City341813348301867
2Rotherham United35188961382362
3Oxford United35179961372460
4Portsmouth35179953361760
5Fleetwood Town351612751381360
6Peterborough United351781068402859
7Sunderland361611948321659
8Wycombe Wanderers3417894540559
9Doncaster Rovers

Filed Under: Nyheter

Reader Interactions

Legg igjen en kommentar Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hoved sidebar

Søk

Mer lesestoff

TIGRENE TEMMET

Ahoka gjorde et fordelaktig inntrykk i sin første kampSunderland 1 Hull 0 (0-0)Carabao CupSunderland Stadium of … [Les mer...] omTIGRENE TEMMET

ETT POENG MOT NULL SIST SESONG PÅ SAMME BANE

Debut for Fofana i en kamp vi eideBrentford 1 Sunderland 1 (0-0)Premier LeagueBrentford Community Stadiummål: Le Fee … [Les mer...] omETT POENG MOT NULL SIST SESONG PÅ SAMME BANE

EUROPA HER KOMMER VI

18 åringen må sannsynligvis vente lenge på debut på A-laget og har heller ikke ankommet England enda.Mer overaskende er … [Les mer...] omEUROPA HER KOMMER VI

OVERGANGER I INNSPURTEN

Kevin Danso, Tottenham, er bekreftet inn på lån. Den østerikske midtsopperen kommer på lån og blir det permanent … [Les mer...] omOVERGANGER I INNSPURTEN

DET KUNNE VÆRT MER

Sunderland 1 Fulham 0 (0-0)Premier LeagueSunderland Stadium of Lightmål: Isidor (75.min.)Tilskuere:46 … [Les mer...] omDET KUNNE VÆRT MER

OG EUROPA LIGA SPILLET KLART

Askild Gjerstad ble intervjuet på Sunderlands facebook/Youtube-kanal i forhold til Europa ligaspillet og som flere drar … [Les mer...] omOG EUROPA LIGA SPILLET KLART

MOTSTANDERNE I EUROPALIGAEN KLAR

Sunderlands motstandere i Europaligaen er klare. Bortekamper mot AC Milan, Anderlecht, Lech Poznan og Torreense.Hjemme … [Les mer...] omMOTSTANDERNE I EUROPALIGAEN KLAR

KLUBBENS SKANDINAVISKE ALIBI

Etter at Leo Hjelde forsvant er Melker Ellborg aleine om å forsvare det skandinaviske i Sunderland. Hva vet vi om … [Les mer...] omKLUBBENS SKANDINAVISKE ALIBI

Arkiv

Siste kommentarer

  • admin til ARSENAL MÅTTE KJEMPE HARDT FOR POENGENE
  • Ivar H til ARSENAL MÅTTE KJEMPE HARDT FOR POENGENE
  • Sven Granath Holm til BILLETTER TIL KAMPENE
  • Trond-Henry Skjønsfjell til HER ER EUROPA LEAGUE
  • Henrik Stolt-Nielsen til FRA NIVÅ TRE TIL EUROPA CUP SPILL!
  • Hans Geir Skar til FRA NIVÅ TRE TIL EUROPA CUP SPILL!
  • Erik Abrahamsen til BEST I ALT I 2. OMGANG
  • Admiralen til Straffekonkurranse på Hill Dickinson

Eksterne lenker

  • SAFC Fans
  • SAFC Klubben
  • SAFC Nyheter
  • SAFC Resultater
  • SAFC Spillere og ansatte
  • SAFC Videoer

Copyright © 2026 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Logg inn