Gjenstående kamper for topplagene

Det er tett i toppen og ikke mye som skal til for endringer enten det er kvalikplass eller direkte opprykk. Hvilke lag har så de øverste lagene igjen å spille mot?

Coventry City
Shrewsbury (h), Lincoln (b), Wycombe (h), Accrington (b), Peterborough (h), Gillingham (b), Oxford (h), Blackpool (b), Burton (h), Wimbledon (b)
Lederlaget spiller bare bortekamper (med hjemmebane i Birmingham) og møter tre av åtte lag som realistisk kjemper om opprykk.

Rotherham United
Southend (h), Fleetwood (b), Gillingham (h), Wycombe (b), Portsmouth (h), Tranmere (b), Doncaster (h), Bolton (b), Sunderland (h). Rotherham møter også tre av lagene de kjemper om opprykk med.

Wycombe Wanderers
Burton (b), Oxford (h), Coventry (b), Shrewsbury (b), Rotherham (h), Southend (b), Wimbledon (h), Lincoln (b), Gillingham (h), Accrington (b)Også Wycombe har tre motstandere igjen som er med i opprykkskampen.

Peterborough United Bolton (b), Bristol Rovers (h), Blackpool (h), Coventry (b), MK Dons (h), Sunderland (b), Shrewsbury (h), Rochdale (b), Tranmere (h). Peterborough har to av opprykksrivalene igjen.

Sunderland
Blackpool (b), Southend (b), Shrewsbury (h), Wimbledon (b), Peterborough (h), Burton (b), Accrington (h), Rotherham (b)
Våre har to opprykksrivaler igjen å spille mot.

Portsmouth Fleetwood (h), Accrington (h), Doncaster (h), Ipswich (b), Oxford (b), Bristol Rovers (h), Rotherham (b), Blackpool (h), Southend (b), Burton (b). Pompey har tre opprykksrivaler igjen å spille mot.

Fleetwood Town
Gillingham (b), Rotherham (h), Bolton (h), MK Dons (b), Accrington (b), Lincoln (h), Oxford (b), Tranmere (b), Southend (h).

Oxford
Coventry (a) , Fleetwood (h), Portsmouth (h),Wycombe (b),MK Dons(h), Rochdale (b), Bristol R (h),Tranmere (b), Bolton (h)

#TeamPlWDLFAGDPts
1Coventry City341813348301867
2Rotherham United35188961382362
3Oxford United35179961372460
4Portsmouth35179953361760
5Fleetwood Town351612751381360
6Peterborough United351781068402859
7Sunderland361611948321659
8Wycombe Wanderers3417894540559
9Doncaster Rovers

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *