23. oktober
Sunderland har bekreftet signeringen av den tidligere franske landslagsspilleren Anthony Reveillere.
34 åringen har signert for resten av sesongen og har fått tildelt drakt nr.15.
Høyrebacken kommer som Bosmanspiller etter at hans kontrakt med Napoli gikk ut i sommer. Han har trent med Sunderland noen uker så Poyet vet hva han får.
Reveillere startet karrieren i Rennes hvor han gjorde over 100 opptredener før det ble spill for Lyon der han oppholdt seg i 10 sesonger. Med erfaring fra spill UEFA Champions League og Europa League er det ingen ting å si på rutinen eller trofeer innkassert. På 300 kamper med Lyon ble det 7 trofeer inklusiv 5 seriemesterskap.
Han var også med både til VM i 2010 og EM i 2012 og kan se tilbake på 20 landskamper for Frankrike.
Sist sesong spilte han for Napoli og fikk med seg 18 seriekamper i tillegg til at han var med å vinne den italienske cupen.
Legg igjen en kommentar