• Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Kamper & resultater
    • Serien
    • Treningskamper
    • Cuper
  • Spillere & trenere 2025/2026
  • Billetter til kamper
  • Historie
  • Lidenskapen
  • BLI MEDLEM og SE KAMPER
Sunderland Supporter Club – Scandinavian Branch

Sunderland Supporter Club - Scandinavian Branch

Cup er cup

7. desember, 2015 by admin Skriv en kommentar

7.desember

Det ble Arsenal i FA cupen. Vinnerne fra mai står altså på andre siden når FA cupen starter med Premier League lagene. Hvorfor ikke ? Jevnt sist og ingen umulighet å tukte Arsenal selv om serien blir det viktigste. Liam Bridcutt gjør det så bra i Leeds at flere er ute etter signaturen hans når låneavtalen går ut i januar. Både Cardiff og Brighton sies å være interessert.
En annen på utlån er spådd en stor framtid på Jordan Pickford liker seg godt i Preston når det går så bra for ham. Pantilimon utroper ham faktisk til Englands neste landslagskeeper.

På skadefronten ser det ikke bra ut for Sebastian Larsson som har en leddbåndskade i kneet som gjør at han ikke blir involvert i spilling resten av året. Lee Cattermole sliter med ryggen og har ingen satt returdato. Det er ikke første gang han har hatt ryggproblemer og denne gang dukket de opp igjen dagen før Arsenalkampen.
Defoe er klar for kamp og ser fram til møtet med Watford på hjemmebane.

Under førstelaget fortsetter U21 laget sine herjinger. Denne gangen var det 3. plasserte Reading som fikk unngjelde. 2-1 ble de sendt tilbake med og ettersom Tottenham på 2. plass tapte har våre en ledelse på 8 poeng.

Mens det kan gå mot retur til Italia for Vito Mannone blir Jordan Pickford hentet tilbake fra låneoppholdet i Preston.

Filed Under: Nyheter

Reader Interactions

Legg igjen en kommentar Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hoved sidebar

Søk

Mer lesestoff

SLITESEIER

Le Fee med utlikningenSunderland 2 Crystal Palace 1 (1-1)Premier LeagueSunderland Stadium of Lightle Fee (33.min.), … [Les mer...] omSLITESEIER

TILBAKE TIL HVERDAGEN

2014 og cupfinale på Wembley med en ung Dan Neil som ivrig tilskuer for sitt elskede lag. Afrikamesterskapet nærmer … [Les mer...] omTILBAKE TIL HVERDAGEN

TREKNINGEN FOR 4. RUNDE KLAR

Imponerende innsats av Luke O'Nien mot Everton og nå blir mulighetene for avansement større med møte i midten av februar … [Les mer...] omTREKNINGEN FOR 4. RUNDE KLAR

Straffekonkurranse på Hill Dickinson

Le Fee fikk score det første FA cup målet på Evertons nye baneEverton 1 Sunderland 1 (0-1) e.e.o. 0-3 etter strafferFA … [Les mer...] omStraffekonkurranse på Hill Dickinson

SESONGVERSTE

Selv ikke Xhaka kunne hjelpe i kveld Brentford 3 Sunderland 0 (1-0)Premier LeagueGTec … [Les mer...] omSESONGVERSTE

POENG REDDET ETTER STERK SLUTTSPURT

Tottenham 1 Sunderland 1 (1-0)Premier LeagueTottenham Hotspur Stadium mål: Brobbey … [Les mer...] omPOENG REDDET ETTER STERK SLUTTSPURT

LYDHØR STØTTE

Sunderland 0 Manchester City 0Premier LeagueSunderland Stadium of … [Les mer...] omLYDHØR STØTTE

NYTT ÅR,BLIR DET BEDRE?

Motivet på bildet fikk jeg laget en t-skjorte med og benyttet den for 3 år og 10 kilo siden i sluttspillkampen på … [Les mer...] omNYTT ÅR,BLIR DET BEDRE?

Arkiv

Siste kommentarer

  • Admiralen til Straffekonkurranse på Hill Dickinson
  • Admiralen til ASTON VILLA KAMPEN I ETTERKANT
  • Max til HAR DU EN MENING OM PREMIER LEAGUE DENNE SESONGEN?
  • Lasse Nilsen til HAR DU EN MENING OM PREMIER LEAGUE DENNE SESONGEN?
  • Henrik Stolt-Nielsen til DET ER LOV Å SNOBBE SEG LITT
  • Knut Jonassen til BALLEN RULLER IGJEN
  • Max til SOM RYKTET HAR SAGT,HER ER NESTE
  • Trond Haavseth til SAMME DRAKTLEVERANDØR,NY HOVEDSPONSOR

Eksterne lenker

  • SAFC Fans
  • SAFC Klubben
  • SAFC Nyheter
  • SAFC Resultater
  • SAFC Spillere og ansatte
  • SAFC Videoer

Copyright © 2026 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Logg inn