• Hopp til hovedinnhold
  • Hopp til primært sidefelt
  • Kamper & resultater
    • Serien
    • Treningskamper
    • Cuper
  • Spillere & trenere 2025/2026
  • Billetter til kamper
  • Historie
  • Lidenskapen
  • BLI MEDLEM og SE KAMPER
Sunderland Supporter Club – Scandinavian Branch

Sunderland Supporter Club - Scandinavian Branch

ALDRI KJEDELIG Å FØLGE SUNDERLAND

20. januar, 2022 by admin Skriv en kommentar

Er det mulig å få Patrick Roberts og Jermaine Defoe inn på spillersiden uten at for mange må dra fra våre?
Oliver Younger  har dratt til Doncaster og blitt erstattet av 10 år eldre Danny Batth som har med seg det som trengs i League One.-Ikke av de kvikkeste, men fysisk sterk, uredd og et beist å møte i duellspill i 16 meterne.
Lee Johnson peker på kriger og lederegenskapene hans som har gjort at han tre ganger har prøvd å signere spilleren. Han kan bli den makkeren Doyle trenger blir det uttalt. Betyr det at Flanagans dager er talte? Han har kontrakt ut denne sesongen som har vært hans beste i klubben, men svakhetene hans har kommet fram spesielt i de siste tre kampene.
Og er det noe i ryktene om Denver Hume til Portsmouth som er lørdagens motstander?
Om ikke for annet enn at det ved spilleravganger frigjøres lønnsmidler til å lønne andre. Verken Roberts eller Defoe vil koste noe i overgang, men skal de inn må spillere bort fra lønningslisten og da er spørsmålet hvem.
I og med at Aiden McGeady   og Luke O’Nien er i trening igjen kan bety at Jack Diamond ofres på lån til Harrogate eller en annen klubb. Andy O’Brien
kan også være en som drar om han får en lengre kontrakt enn den han har med våre fram til sommeren. 

Filed Under: Nyheter

Reader Interactions

Legg igjen en kommentar Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Hoved sidebar

Søk

Mer lesestoff

BLIR NYOPPRYKKETE LAG DISKRIMINERT?

Premier League er en pengemaskin, men ikke like mye for alle. Mens lagene som holder seg fra den ene sesongen til den … [Les mer...] omBLIR NYOPPRYKKETE LAG DISKRIMINERT?

KAMPOPPSETTET ER HER

Ikke bare kampen om nye spillersigneringer er spennende. Også kampoppsettet har nå fått sitt eget navn i engelsk presse. … [Les mer...] omKAMPOPPSETTET ER HER

RYKTER OM SPILLERBEVEGELSER,per 17.6.

Uansett hvor en leser så finnes det rykter om spillertilgang og avgang. The Roker Report har laget en grei oversikt og … [Les mer...] omRYKTER OM SPILLERBEVEGELSER,per 17.6.

NESTEN SOM JULEKVELDSVENT….

I morgen kl.10 offentliggjøres kampoppsettet for Premier League for sesongen 25/26. Når møter vi skammens klubb? Hvem … [Les mer...] omNESTEN SOM JULEKVELDSVENT….

SNART TOMT FOR SESONGKORT

Gal etter sesongkort? Det kan se slik ut. I morges ble det rapportert at 99,3% av tilgjengelige sesongkort er solgt. … [Les mer...] omSNART TOMT FOR SESONGKORT

RYKTER OM SPILLERBEVEGELSER

Uansett hvor en leser så finnes det rykter om spillertilgang og avgang. The Roker Report har laget en grei oversikt og … [Les mer...] omRYKTER OM SPILLERBEVEGELSER

JOBE TIL DORTMUND

Jobe Bellingham forsvinner til Borussia Dortmund for €32 millioner, et beløp som kan øke til €37 millioner.Ved … [Les mer...] omJOBE TIL DORTMUND

EN SMAKEBIT AV NESTE SESONG-TRENINGSKAMPENE

Planleggingen av neste sesong er godt i gang og allerede nå er det meste klart i forhold til treningskampene. Med … [Les mer...] omEN SMAKEBIT AV NESTE SESONG-TRENINGSKAMPENE

Arkiv

Siste kommentarer

  • Trond Haavseth til SAMME DRAKTLEVERANDØR,NY HOVEDSPONSOR
  • Kjell-Tore Karlsen til MEDLEMSAVGIFT 25/26
  • Admiralen til mer rykter og en kjennsgjerning
  • Sven Granath Holm til mer rykter og en kjennsgjerning
  • Jarle Østerfeldt til MEDLEMSAVGIFT 25/26
  • Signe Sandsmark til LANDMÅLEREN STEMPLER UT
  • Max til JOBE TIL DORTMUND
  • Henrik Stolt-Nielsen til FLERE ENN JOBE BELLINGHAM SOM TAR FARVEL?

Eksterne lenker

  • SAFC Fans
  • SAFC Klubben
  • SAFC Nyheter
  • SAFC Resultater
  • SAFC Spillere og ansatte
  • SAFC Videoer

Copyright © 2025 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Logg inn