
Hull 2 Sunderland 1 ( 1-1 )
treningskamp
MKM Stadium,Hull
Mål: Adingra,(11.min.)
Sunderland:
Moore;
Hume (Huggins 69.min.), Ballard ( Lavery, 69.min.) , Seelt ,H.Jones (J.Jones 69.min.);
Sadiki (Tuterov, ,69.min.), Diarra,(Browne, 69.min.), Le Fée,(Neil , 69.min.);
Talbi(Ogunsuyi,69.min.), Adingra(Abdullahi 69.min.), Mayenda (Aleksic, 69.min.)
Reserve ikke benyttet: Nna Noukeu,
Granit Xhaka skal være klar for våre ogJhon Lucumi kan være midtstopperen som klubben trenger. Den colombianske landslagsspilleren er Bolognas eiendom og har flere klubber interessert i seg.
Kveldens lag blir ikke det som spiller i Premier League.Seelt har selv antydet at et utlån for ham for den beste utviklingen. O’Nien blir klar etter kampene i august så det kommer nok en ny midtstopper inn all den tid vår lånestjerne Mepham er tilbake i Bournemouth.
På venstreback har vi mannen fra Atletico som skal kjempe med Cirkin om tid.
På midten har vi Xhaka og framme vår franske sjarmør Isidor.Mundle starter nok og.Og kanskje Rigg også?
1.omgang dominert av våre og et flott mål ga oss ledelsen. Men hva hjelper det når det tredje målet på rad mot er med en Sunderlandspiller som nest sist på ballen!
I det 69. minutt ble alle utespillerne våre byttet ut og det unge forsvaret med spillere som ikke er forsvarsspillere scoret Hull vinnermålet etter to minutter.
Det var en treningskamp der alle skulle få spille. Så spørs det hva Neil og Roberts synes om det for etter byttene ble det stort sett bare rot fra våre.
Legg igjen en kommentar